לאחר 30 שנות למידה, מחקר ופיתוח, נתגלה הפלא השמיני!

תוכנת ה-DNA
של המקרא

ללמוד לקרוא את המציאות "מאחורי הקלעים"!

להרחיב אופקים, אם הנך סקרן לגלות את מסתרי היקום, למד להעמיק לקרוא את ה-DNA של המקרא?

לראשונה בעולם, תוכנת הדנ"א של המקרא יצאה לאוויר העולם. כל אירוע המתרחש בארץ או בעולם מקודד בטקסט המקראי, בין אם זה פרס נובל על גאון בתחומו ובין אם זה אדם נעדר שלא יודעים מה עלה בגורלו. האפשרות להציץ "מאחורי הקלעים" לטקסט המקראי תלת מימדי מתאפשר לראשונה. לפני כ-60 שנה גילו את דנ"א של גוף האדם. סליל כפול המצוי בתא כל כך קטן, נסתר ולא נתפס. סליל האוצר בתוכו את כל מפעל החיים של כל אחד מאיתנו משפיע על גובה האדם, מה יהיה צבע עיניו, אלו חוזקות ומהן חולשותיו הבריאותיות ועד בחירתו בבת זוגו ואיך יראו ילדיו. הכל צפון ומקודד בחלקיק הדנ"א האלוהי.

אז אם הדנ"א כל כך מתוחכם בגוף האדם למה שהוא לא יהיה מוצפן גם במקרא?

מסתבר שאם נניח את הטקסט המקראי בתלת מימד, מותנה בפרק ובמיקום האותיות בכל שורה התוכן יקבל משמעות לכל שאלה ונושא שנבחר, לכל אירוע בכל רגע נתון. אנו תופסים את הזמן כמו הוא יושב על עולם שטוח ומכנים אותו בשם עבר, הווה ועתיד ולא משנים את תפיסת עולמינו.

אז למרות שהכל צפוי והרשות נתונה, כל עץ החיים נכתב ואנו מוצפנים בו.

שמי אהרון לב הארי ואני חוקר את המקרא מזה כ-30 שנה. כתבתי 19 ספרים ועוד מאות מאמרי קבלה. חיברתי בין תורה ומדע. וגולת הכותרת, לאחר 20 שנה של התעמקות הצלחתי לפתח את הדנ"א של המקרא – האפשרות לראות כל אדם וכל אירוע בארץ ובעולם.

בעקבות תוכנת צופן התנ"ך, שאני הייתי אחראי על החידושים בה, נחשפה ההבנה שיש טקסט סמוי מהעין והוא בנוי מתוכנת דילוגים. חושף עמו תפיסות הבנויות על רובדים ושכבות, מבקש להבקיע דרך הטקסט המקראי דרכי כניסה לעולמות, שיש בהם תובנות עמוקות המגלות מעבר לגבולות השכל האנושי של האדם.

והמטרה, איתור שבילים ודרכים עתיקות, כמו כף רגלו של אדם לא דרכה שם, אל עולם בראשיתי, עולם יקומי מזמן בריאת עולם. זה היה אז עם הכלים של אותה תקופה שאפשרו להגיע למסרים מוסתרים ורמוזים בתורה בדרכים שונות, כגון ר"ת וס"ת, גימטריות ודילוגי אותיות. כוחם של המסרים התבסס בעיקר על דילוגי אותיות.

וכך כתב המקובל רבי משה קורדובירו ז"ל
בספרו פרדס רימונים:

"ידיעת סודות תורתנו הקדושה הוא ע"י הצירופים והגימטריאות והתמורות וראשי תיבות וסופי תיבות ותוכי תיבות וראשי פסוקים וסופי פסוקים ודילוג אותיות וצירוף אותיות. ועניינים אלו נשגבים ונעלמים וסודם נשגב ואין בנו כח להשיגם לרוב העלמם כי יתחלפו עפ"י דרכים אלו לאין סוף ולאין תכלית ועל זה נאמר ארוכה מארץ מידה".

בעשרים שנים האחרונות אני שקד וחוקר את סודות המקרא, אלו הובילו ללמידה ופיתוח מרתק. אני מתרגש לשתף איתכם את התוכנה

ה-DNA של המקרא!

התורה מחולקת ל-4 רובדים הנקראים פרד"ס – פשט, דרש רמז וסוד.
בתוך המימד ה-4 יש רובד נסתר מהעין הנקרא רובד חמישי שאותו אני רוצה לחשוף בפניכם!
זה הוא הדנ"א של המקרא.

מה התוכנה כוללת?

שילוב של כלי עזר מתקדמים

התוכנה גדושה ועמוסה בכלי עזר טכנולוגים שיעזרו לכם לנווט, ללמוד ולעבוד איתה בקלות כך שתרגישו בהתקדמות בכל פעם שתתעסקו עמה!

הדרכות וידאו

אתם לא נזרקים למים העמוקים בלי גלגל!
אתם תקבלו גישה למאגר ההדרכות הדיגיטלי ותלמדו לעבוד עם התוכנה בקלי קלות!

מאות מאמרים מקצועיים

אינסוף לידע, לתובנות ולסיפורים שהולכים להעמיק את עולמכם וכל זה בהינף ידכם!

פורום תלמידי מתייעצים

תכנסו לפורום מקצועי שבו תוכלו להתייעץ, לשאול, לשתף, להעלות רעיונות ולקבל השראה אחד מהשני – כל מה שיעזור לכם להצליח עם התוכנה!

זמין מכל מכשיר בכל זמן

תוכלו להשתמש בתוכנה מכל מקום, בכל זמן ובכל מכשיר – סמארטפון, מחשב או טאבלט.

אני רוצה להזמין אתכם לשבוע התנסות ללא עלות!

תאפשרו לעצמכם להיכנס אל תוך מסע מרתק שיעניק לכם זוויות ראיה מדהימות על עצמכם, ועל החיים ובכלל.
הדבר יאפשר לכם ללמוד ולחקור את התורה והמקרא כפי שמעולם לא התנסתם!

השאירו כאן פרטים

וקבלו במתנה שבוע התנסות בתוכנה!

למי זה מתאים?

למי זה לא מתאים?

המלצות של תלמידים שוחרי ידע

אני מאמינה שהתעסקות בתורה מבריאה, מרפאה, את הנפש והרוח, מפתחת הבנתו של האדם, ומאפשרת לו לרכוש כלים מיוחדים שלא ירכוש באף מקום!!! תוכנת דנ"א של המקרא מכניסה אותך לעצמאות מחשבתית, בהירה ואמיתית. מלמדת לחשוב נכון, להקשיב לתובנת הלב ולהיות אדם טוב ומשובח יותר. כל אחד יכול ללמוד אותה בהתאם להבנתו, השקעתו והתפתחותו. התעסקות עם התוכנה מעניקה שלווה, קבלה, התמדה, אושר, התפעמות וקדושה לגודל החכמה האין סופית שבה. ברגע שאדם מקבל תשובות מהמקור כבר לא צריך להיות תלוי בשום פסיכולוג או יועץ. תחשבו לרגע, הגוף נזקק לויטמינים ומינרלים ולאוכל מזין ובריא כך בדיוק המוח מקבל מתוכנת התורה. כמו שצמח זקוק לאדמה, מים ואור כך המוח שלנו זקוק לתורה שנמשלת למים, לאור, לאדמת קודש.

רבקה לידיה פוקס

בשביל לעבוד עם תוכנת דנ"א של המקרא חייבים למידה והדרכה. להכנס לרובדי התורה על מנת להכיר את חוקי הטבע של הבורא, של היקום, של הסובב. התורה לא רחוקה מהאדם כי תוך כדי התעסקות עמה האדם לומד על עצמו, על הגבולות והחסמים, על החלומות והמשאלות הכמוסות בתוכו. התוכנה נפלאה, פתוחה לרובד רחב של אפשרויות מעולמות שונים עד עולם אין סוף. בעלת ערך רב, אור יקרות. המעוניין להכיר וללמוד בה, צריך להכין כלי, נכון לו. אז איך מכינים כלי? כידוע אור הנר יכול להאיר על פניו. אדם צריך להכין כליו, תוך כדי למידה, להשתוקק להכיר את היהלום שחבוי בו, לגדל ולהצמיח את נשמתו. איך הכי נכון ללמוד? הלימודים מתאימים לכל אדם באשר הוא. הכי טוב ללמוד בקבוצה. במפגשים שבועיים, לפחות 20 מפגשים יתנו לך יכולת הבחנה, האם אתה יכול ורוצה להעמיק בתוכנה. מה נותנת לי התוכנה או הלימוד בקבוצה? הקבוצה מאפשרת לי ללמוד בצוותא, בחיבור, ללמוד לפתח את מערכת החושים, שתקנה לי אפשרות לראות מציאות נכונה ואמתית על החיים, בדרך האור. התוכנה היא כלי רחב למתקדמים, שיכול להוביל את האדם לרצות להעמיק, לגלות את הנקודה שבלב בשורש נשמתו. וכמובן למי הרוצה להעניק ממנה בחזרה לעולם. ברכה והצלחה אהרון

דפנה תורגמן

מרגע שהגעתי לאהרון לב הארי נכנסתי לעולם הנסתר, עולם ההצפנות - למקרא, לקבלה, ליהדות. למעשה כל היהדות כתובה בנסתר ובהצפנה כחלק משימורה לשנים רבות, ישנן הצפנות רבות ושיטות רבות, כולן מובילות לדבר אחד הכל ידוע מראש אך הרשות נתונה - כלומר יש בידנו האפשרות לנסות וגם להצליח בלקרוא ולראות מה מסתתר מאחורי הפשט - "מאחורי הקלעים" וכל זאת בדרך שהיא גם המטרה - למצוא תשובות. התשובה כפי שאני מרגיש אותה היא התפתחות הנשמה - כל אחד ונתיבו. אחת התחנות בהן למדתי רבות היא תוכנת "דנא של המקרא" שכתב ויצר אהרון לב הארי. תוכנה אשר מנגישה בצורה רב ממדית את המקרא ונותנת מבט עשיר על הנסתר שבכתובים, בעזרתה ניתן לחפש ואף למצוא אירועים, אנשים, זמנים, סיפורים, ידע, שיעורים רוחניים - אשר אלו מוצפנים במקרא שלנו. יש לעבוד ולפענח את הקודים אשר מובילים אותנו לנושא - למהות הדבר.

איתן שמואל יועד

הייתי!!! ראיתי!! חוויתי!! לא האמנתי למראה עיני < הידע הרב של המדען החוקר אהרון לב הארי הכניס בי רצון אדיר להכיר וללמוד על התנ"ך ועל הדנ"א של המקרא. כחוקרת ולומדת קבלה מזה שנים לא נתקלתי בהסברים כאלה ובתובנות כאלה גבוהות. היה לי העונג לחוות פקיחת עיניים כמו בספר בראשית. ההליכה בדפים נראתה לי מסע מרתק כמו של אליסה בארץ הפלאות, כשבכל דף אני מגלה תכנים ונושאים מרתקים ושאלות שהעסיקו אותי כל החיים, עליהן קבלתי תשובות. הפרדס הזה מרתק, זה כמו להיכנס לסופרמרקט של ריחות וטעמים: רימונים, הדסים ועוד ריחות של צמחי מרפא, ומזור. כל אותה עת האותיות מרצדות בכל הגדלים, והתשובות שעולות מכל שאלה, הן ברמה של פיזיקה קוונטית ויותר! זו הרגשת התעלות של אושר של חיבור לידע עליון ! ממליצה בחום.

מירי ספקטור

כאשר מדברים על איש מואר, אנו רוב הזמן לא קולטים את משמעות המילים האלה. וכאשר המילים הללו נצמדות לאדם מיוחד, עם סיפור חיים יוצא דופן, של שורשים עמוקים בסודות הקבלה, יהיה לנו עוד יותר קשה לתרגם את זה בוויזואליות. כאשר שמעתי על קבליסט עם רשימה כזאת של ספרים וקורסים, חשבתי לתומי שמדובר באיש מבוגר, המרכז סביבו עבר עשיר ומדהים! כמה רחוק הייתי כאשר ראיתי איש צעיר, גבוה, צנום, מואר אשר ראשו כמעט נוגע בעננים. הידע שלו משתווה למקור מים אשר מקבל ונותן ללא מגבלות תוך שהוא שוטף את המידע העתיק. למי שמבקש לההפך ליהלום שמקבל את ערכו האמיתי צריך לזכור שהדבר קורה רק לאחר עבודה מפרכת של חיפוש וחשיבה ובעיקר התבוננות פנימית וחיצונית. המפגש איתך בפעם הראשונה פתח בפני עולמות עליונים עבורי ועבור קבוצת הבנות, שבסופו של דבר זאת הייתה התחלה של ידידות מופלאה הרקומה בין כל המרכיבים בחוטי זהב, ידידות בינינו ובין בני משפחתך המקסימה! היה לי עונג וכבוד להיות תלמידה שלך, אהרון לב הארי, איש קבלה וליתר דיוק איש עם קבלות! לכן נכון לומר, אנשים טובים ומוארים באמצע הדרך, מומלץ בחום ובאהבה! תודה מעומק הלב.

מארי בן-אבי

אני רוצה לשתף בפגישה ושיעור מדהים שעברתי. הרבה מאוד אנשים ודאי שמעו על הצופן התנכי, כל הסודות הנחשפים בתורה, אירועים שמתרחשים כיום מופיעים בתוך התורה כאילו היא נכתבה היום. כאחד שלומד וחוקר קבלה מגיל מאוד צעיר וכל יום מגלה עוד ועוד דברים על תורת הסוד התפעלתי מתוכנה מדהימה שפותחה לאחרונה בשם הדנ"א של המקרא. תוכנת דנ"א של המקרא מסוגלת להגיע במהירות הבזק לתוצאות מדהימות, למעשה התוכנה יודעת לאתר את כל בני האדם בעולם וכמו שהדנ"א האנושי מצוי בכל אחד ואחת בעולם כך הדנ"א של התורה מכיל כל אחד ואחת בעולם. כל האירועים נמצאים בפנימיות התורה כמו שכבר הוכח יותר מפעם אחת, ובעזרת התוכנה ניתן להגיע לכך במהירות מדהימה. המימצאים שניתן לקבל הם מדהימים כגון איתור נעדרים, פענוח מחלות, פענוח סודות היקום ואף הסיבות לחסימה בזוגיות, בפרנסה ועוד המון סודות כמוסים שמחכים להתגלות. מפתח התוכנה אדם מדהים, אהרון לב הארי, באר ללא תחתית של ידע ולאחר פגישה ושיחה עימו של ארבע שעות, והיד הייתה עוד נטויה החלטתי לצלול אל תוך המים העמוקים ולרכוש את התוכנה – ללמוד את יכולותיה. כמובן שהתוכנה לבדה ללא לימוד וידע מעמיק בתורת הקבלה והבנה רוחנית מעמיקה היא כמו לרכוש מטוס קרב מבלי שיש לך אפילו רשיון לטיס. אז היום היה השיעור הראשון ויצאתי נפעם ונרגש. הרגשתי שכל מה שלמדתי במשך שנים רבות, חקירות רבות על נפש וגוף האדם הם כאילו פסיק. אינני יודע דבר וחצי דבר בעולם המדהים שנפרש לפניי וכולי תקווה שאצליח ללמוד מהר את המערכת ולהתחיל לעזור לכלל בני האדם בעולם.

ד"ר דוד דהן

נעים מאוד

שמי אהרון לב הארי ואני חוקר את המקרא מזה כ-30 שנה. כתבתי 19 ספרים ועוד מאות מאמרי קבלה. חיברתי בין תורה ומדע. וגולת הכותרת, לאחר 20 שנה של התעמקות והצלחתי לפתח את הדנ"א של המקרא – האפשרות לראות כל אדם וכל אירוע בארץ ובעולם.

החזון שלי

החזון שלי הוא להנגיש את מה שלמדתי ב30 השנה האחרונות, ואת כל מה שעמלתי עליו בשנים אלו, לצד תוכנת הDNA של המקרא, להעשיר את עולמם של תלמידים סקרנים ולעזור לעוד ועוד אנשים לקבל תשובות לשאלות המהותיות שמלוות אותם בחייהם.
החלום שלי הוא ליצור קהילה של תלמידים שצברו ידע מוקדם בתורה ובקבלה. קהילה זו תתחבר אחד לשני, אשר יוכלו להעביר מסרים, סודות וגילויים יקרי ערך ומחשבות.
אשמח לשתף את הידע שצברתי ב30 השנה האחרונות אשר יעמוד לרשותה של הקהילה. התובנות יעניקו לכל משתתף את היכולת להעמיק בפרטים, לקרוא מעבר ולהנות מסודות המחברים תורה ומדע ככתוב "כְּתוֹב חָזוֹן וּבָאֵר עַל הַלֻּחוֹת לְמַעַן יָרוּץ קוֹרֵא בוֹ".

השאירו כאן פרטים

וקבלו במתנה שבוע התנסות בתוכנה!

נבנה במחשבה רבה ע"י //