חכמת הקבלה

לראשונה בעולם, 🍎🎷🍒

תוכנת הדנ”א של המקרא יצאה לאוויר העולם. כל אירוע המתרחש בארץ או בעולם מקודד בטקסט המקראי, בין אם זה פרס נובל שזכה בו גאון בתחומו בין אם זה אדם נעדר שלא יודעים מה עלה בגורלו. האפשרות להציץ “מאחורי הקלעים” לטקסט המקראי תלת מימדי מתאפשר לראשונה.

קורס למתחילים

נפתח קורס למתחילים הכולל לימודי חכמת קבלה ונומרולוגיה קבלית משולב בתודעת חכמת הנסתר, וכולל גם את לימוד תוכנת הדנ”א של המקרא.

קבלו קורס של 4 חודשים במתנה 🎷 🎷 🎷

משך הלימודים: שנה. פעם בשבוע (אפשרות ללימוד מרחוק בזום), שעתיים אקדמיות.

תלמיד הנרשם לשנת לימודים הנוכחית מקבל קורס של 4 חודשים במתנה. 🍎🎷🍒

מחפש מלטש יהלומים בתורה. חוקר מקרא, מבין במשמעות החיים. תלמיד מצטיין יזכה בנוסף במקצוע לכל החיים, בידע אדיר, בחכמה משולבת באינטואיציה.

לפרטים נוספים התקשרו

050-635-9000

חכמת הקבלה עוסקת בחומר הדק של היקום. זהו הפער בין החומר הגס שאותו אנו מכנים “מציאות” למציאות האחרת המשתקפת “מאחורי הקלעים” שניבטת אלינו במראה האחורית שלנו.

אדם אינו יכול לחלום משהו שאינו נתפס או שמעולם לא חווה אותו. לכן גם החלום שהוא וירטואלי למציאות משתקף דרך דמות חומרית מוכרת לנו אומנם אך בהחלט יכולה לרחף לה באוויר, יכולה לעבור חומות, יכולה לנוע במהירות האור מקצה האחד של העולם לקצה השני של העולם ללא כל מאמץ.

המיידעים הללו כל כך עתיקים ועשירים שאנו מתקשים להבין כמה ידיעות שהספקנו לרכוש מספקים רק טיפה בים אדיר זה.

מצד האחד של המתרס ניצב המדע בראש מורם המספק חכמה שכל עוד חוזרת על עצמה שוב ושוב היא נחשבת ל-“מוכחת” ומצד שני של המתרס ניצבת חכמת הקבלה המדברת בשפת הקודש לה מתווסף הזוהר, שחלק ממנו נותר לנו לקריאה.

כל השפה מקודדת ואינה ישירה כלל. כמו לחשוב שהפלאפון שבידינו מוזן בעשרות שנות של מהנדסים ששקדו עליו. ומבחינתינו ברגע ששילמנו עליו 4000 ₪ כל האוצר הזה שלנו, דבר המאפשר לנו להתכתב עם כל אדם בכל נקודה על כדור הארץ.

השפה העשירה והמקודדת של חכמת הקבלה חייבת להיות קשורה ושלובה זה בסוד של השני. אין היא יכולה לעמוד בפני עצמה. אם תרצו לקבל דוגמא הרי היא לפניכם.

חשבו שעשר המכות שנחתו על פרעה קשורות לבריאת עולם, קשורות למחזוריות של הטבע, קשורים לפירמידות, קשורים למים, קשורים לקרח. וזה על רגל אחת.

יותר מזה, תחשבו הטקסט המקראי אין בו דבר עם כימיה וביולוגיה, עם אנטומיה ופיזיולוגיה ובטח שלא מתאר את מכניקת הקוונטים ואת פועלו של אלברט איינשטיין. אז זהו, שכל מה שתיארתי כתוב ומוצפן בתורה כל המידעים המופלאים הללו כולל כל בני האנושות שחתומים עליו בשם עץ החיים.

האנושות כולה מתוארת כמארג אנושי של רקמה שהכל קשורים ושזורים בה. והרקמה העדינה הזו מתקיימת בכדור הארץ הדורשת ממנו “לְעָבְדָהּ וּלְשָׁמְרָהּ”. מאחר והכל פועל בדרך של “מידה כנגד מידה” יש לנהוג בדרך ארץ בכל אשר תלך.

בסופו של דבר מתגלה לנו שאין מקריות בעולם וכי יש כח עליון המנהל את העולם ביד רמה מבלי שיש לנו השגה בדבר אלא רק השתאות ופליאה משולבת בתענוג וכבוד על הזכות שנפלה בחיקנו.

שתפו את הפוסט

מאמרים קשורים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!