רצח שלושת הנערים: אייל יפרח, גל-עד שער, נפתלי פרנקל ז”ל

חטיפתם ורציחתם של שלושת הנערים: אייל יפרח, גל-עד שער, נפתלי פרנקל ז”ל. האם ניתן היה לאתר אותם, האם ניתן היה להצילם?

שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו, ובמותם ציוו לישראל את החיים. כזכור הדבר גרר את ישראל לצאת למבצע צוק איתן דבר שהוביל לגילוי המנהרות, שאלמלא כן מאות מחבלים היו יוצאים מהם ביום הדין הישר לתוך מדינת ישראל.

כל ישראל התפללו ששלושת הנערים החטופים יתגלו בריאים ושלמים. רצון גדול שימצאו בחיים ויחזרו למשפחותיהם. עכשו, אני יכול לעדכן אתכם בדבר המידע שנמצא בדנ”א של המקרא. אם היה שיתוף פעולה מלא (שב”כ וכוחות הבטחון) ניתן היה להגיע אליהם מוקדם יותר. מספר ימים לפני שנמצאו העברתי המידע לרשויות.

שימו לב לכמות המידע שניתן למצוא, לפרטים המדוייקים
בתמונה נמצא, ליד המילה רכב אתה מוצא את דגם הרכב שביצע את החטיפה – יונדאי. התוצאה המתקבלת מאשרת שמדובר ברכב אויב. מיקום הרכב שנשרף הוא בכפר דורא. רואים שהם בקשו לתפוס טרמפ.
ואם לא די בכך נוכל למצוא את שמות המבצעים משמאל: עאמר אבו עיישה ומרוואן קוואסמה.

מימין במטריצה ניתן למצוא כתוב: רכב יונדאי אוייב נשרף כפר דורא
יותר מזה, מקום המצאם התגלה בטקסט המקראי בצורה מדוייקת

מקום המצאם וקבורתם כפי שהתגלה במטריצה: חברון (צבע אדום), חלחול (צבע ירוק), בית כחיל (צבע צהוב), חירבת ארנבה (צבע תכלת)

כפי שתוכלו לקרוא יחד עמי אלו הפרטים שנמצאו: קרא מכשיר נייד (הבחור התקשר למוקד המשטרה הודיע על חטיפה – אלו לא התייחסו אליו). בכי חסוי (החוטפים נשמעים מאיימים, מכים ונשמעת יריה). מקום המצאם (קבורתם) חברון, חלחול, בית כחיל, חירבת ארנבה. כל המידע מופיע במקום אחד.

לקח לי כארבעה ימים ויותר עד שהגעתי למסגרת.

אני אסביר מה משמעות הדבר ‘להגיע למסגרת’. המידע המתקבל הינו כמראה של פרח: כאשר האותיות מסודרות במבנה כפרח, נוגעות אחת בשניה, מחוברים כיחידה אחת. סדר האותיות לא חשוב כל עוד האותיות נוגעות אחת בשניה. ככל שיותר מידע מרוכז במקום – הדבר מאפיין פרח שנפתח, המאשר שאתה נמצא במיקום בנכון – במסגרת הנכונה.

שתפו את הפוסט

מאמרים קשורים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!